Praca tarnowskie gory

1 - 10 z 10 ogłoszeń

Doradca d/s prawnych

Firma: SERVITUTES.PL

Gowork.pl

27-01-15

Tarnowskie Góry (śląskie)

realizujemy od 2012 roku! Oferujemy: - wynagrodzenie prowizyjne od 20% na start - możliwość wysokich awansów - materiały reklamowe - pomoc w budowie struktury informacyjnej oraz agencyjnej - nagrody - darmową ochronę prawną dla Ciebie i Twojej rodziny Nie (...)

26-01-15

Tarnowskie Góry (śląskie)

może jesteś studentem i poszukujesz dorywczej pracy?   Firma INVENT  Sp. z. o. o  świadcząca usługi inwentaryzacyjne na terenie całej Polski poszukuje osób chętnych do podjęcia współpracy na stanowisku:   Pracownik (...)

Doradca d/s prawnych

Firma: SERVITUTES.PL

Gowork.pl

23-01-15

Tarnowskie Góry (śląskie)

w nasze szeregi! Stawiamy na sukces i dynamiczny rozwój , plan który realizujemy od 2012 roku! Oferujemy: - wynagrodzenie prowizyjne od 20% na start - możliwość wysokich awansów - materiały reklamowe - pomoc w budowie struktury informacyjnej (...)

Handlowiec ds. hurtu

Firma: Montaże DSS

Gowork.pl

19-01-15

Tarnowskie Góry (śląskie)

okiennej. Z naszych usług korzystają najbardziej wymagający Klienci. Wyróżnia nas najwyższa jakość wykonywanych usług, która pozwoliła na zdobycie zaufania wielu klientów prywatnych jak i dużych firm. Więcej informacji o firmie znajdą (...)

22-12-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

dorywczej pracy?   Firma INVENT  Sp. z. o. o  świadcząca usługi inwentaryzacyjne na terenie całej Polski poszukuje osób chętnych do podjęcia współpracy na stanowisku:   Pracownik inwentaryzacji     Najbliższe terminy (...)

21-12-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

klientów w hurtowni   OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: - doświadczenie handlowe w branży sanitarnej/grzewczej/instalacyjnej/sieci zewnętrznych - uprawnienia budowlano-instalacyjne c.o., wod-kan., sanitarnej i gazowej - wiedzy technicznej z branży c.o., (...)

25-11-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

wewnątrz i na zewnątrz - mycie klatek schodowych i okien - zamiatanie - odśnieżanie w okresie zimowym - utrzymywanie czystości w okolicy wyznaczonych budynków Lokalizacje wyznaczonych budynków: Rynek, Krakowska, Zamkowa, Powstańców (...)

AGENTÓW DS. ODSZKODOWAŃ

Firma: PRAEMIUM

Gowork.pl

20-11-14

Tarnowskie Góry

współpracownikowi z wysokiego wynagrodzenia. Oczekiwania: - dużej samodzielności i automotywacji - umiejętności zjednywania sobie ludzi oraz zdolności przekonywania ich do swoich argumentów - wysokiego poziomu kultury osobistej i empatii - (...)

pracownik obsługi klienta

Firma: Stacja paliw Orlen

Gowork.pl

18-11-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

Orlen w Wieszowej,  ul. Bytomska 2   Główne zadania: obsługa klienta na stanowisku kasowym zgodnie z obowiązującymi standardami PKN Orlen S.A.   Poszukiwani kandydaci powinni spełniać następujące wymagania: - predyspozycje do pracy związanej (...)

Sprzątaczka

Firma: EUROKADRA

Gowork.pl

12-11-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

są o przesłanie CV.W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska"Sprzątanie biur - praca popołudniami - Tarnowskie Góry"Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta tarnowskie gory

Praca Gdynia po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.