Praca tarnowskie gory

1 - 15 z 15 ogłoszeń

Kontroler finansowy

Firma: Virtu-Services Sp. z o.o.

Gowork.pl

01-09-15

Tarnowskie Góry (śląskie)

z wyniku inwentaryzacji itp. Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)  Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Kontroler Finansowy lub na podobnym stanowisku, preferowana branża (...)

Kupiec RTV

Firma: AGD MARKET

Gowork.pl

31-08-15

Tarnowskie Góry (śląskie)

sklepów internetowych w Polsce. AGD Market to szansa na ciekawą pracę dla osób przedsiębiorczych, kreatywnych i otwartych na innych ludzi. Stabilne warunki pracy i ciągły rozwój Firmy umożliwiają najbardziej ambitnym i zaangażowanym pracownikom (...)

Doradca klienta w placówce bankowej

Firma: Franczyzabanku.pl

Gowork.pl

31-08-15

Tarnowskie Góry (śląskie)

w bankowości”. Współpracujemy z ponad 3 tysiącami placówek bankowych oraz biur kredytowych w Polsce.   Serwis FranczyzaBanku.pl rekrutuje dla swoich Partnerów Biznesowych, którzy prowadzą placówki bankowe, (...)

spawacz/ślusarz

Firma: FK INPRO s.c.

Gowork.pl

26-08-15

Tarnowskie Góry (śląskie)

przy wykonywaniu konstrukcji stalowych typu hale, konstrukcje wsporcze, podesty stalowe, itp. Wymagane kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, umiejętność prawidłowego czytania rysunków wykonawczych konstrukcji stalowych oraz zaangażowanie w pracy. Mile widziane (...)

24-08-15

Tarnowskie Góry (śląskie)

pilnie poszukuje pracownika na stanowisko: OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH (LINIA PIEKARNICZA) Miejsce pracy: TARNOWSKIE GÓRY WYMAGANIA: • Ukończone 18 lat; • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna; • Gotowość do pracy w systemie (...)

Nauczyciel języka angielskiego

Firma: Be English

Gowork.pl

23-08-15

Tarnowskie Góry (śląskie)

angielskiego do prowadzenia zajęć z osobami dorosłymi w małej grupce 5-6 osobowej, poziom podstawowy. Od kandydata oczekujemy rzetelności, punktualności, kreatywności, doświadczenia oraz poczucia humoru. W zamian oferujemy długofalową współpracę, atrakcyjne (...)

Specjalista ds. finansów

Firma: PRESTIGE

Gowork.pl

18-08-15

Tarnowskie Góry (śląskie)

finansów oraz asystenta koordynatora projektu. Główne zadania i obowiązki Asystenta Koordynatora: prowadzenie   dokumentacji   projektu   zgodnie z obowiązującymi wytycznymi dot. realizacji projektów; realizacja (...)

Bankier Klienta

Firma: Alior Bank Spółka Akcyjna

Gowork.pl

17-08-15

Tarnowskie Góry (śląskie)

którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości. Nasze podejście do biznesu oraz tempo rozwoju wielokrotnie były doceniane w plebiscytach najbardziej prestiżowych  magazynów finansowych, m.in. w 2014 i 2015 r. (...)

Magazynier

Firma: Grupa K&K

Gowork.pl

16-08-15

Tarnowskie Góry (śląskie)

terenowych w Niemczech  zatrudniających ca 1000 pracowników w różnych branżach przemysłowych.                  Dla naszego renomowanego Klienta w Niemczech poszukujemy (...)

Instruktor nauki jazdy kategorii B

Firma: Jedynka

Gowork.pl

16-08-15

Tarnowskie Góry (śląskie)

kategorii B Oferujemy:-stabilne zatrudnienie-bardzo dobrą stawkę godzinową-własny samochód na potrzeby szkolenia-miłą atmosferęOczekujemy:-posiadania aktualnych uprawnień (...)

Serwisant bram i systemów przeładunkowych

Firma: Wingdoor Sp. z o.o. Sp.k.

Gowork.pl

03-08-15

Tarnowskie Góry (śląskie)

najwyższej jakości świadczonych usług poszukujemy osoby na stanowko: Technik serwisu bram i systemów przeładunkowych Do głównych zadań technika serwisu należy: 1. serwis i naprawa bram i systemów przeładunkowych, 2. montaż urządzeń (...)

23-07-15

Tarnowskie Góry (śląskie)

przedsiębiorców rozliczających się na KPiR(nie obsługujemy spółek cywilnych, jawnych, z o.o.), przygotowywał deklaracje ZUS i podatkowe, rzetelnie kontaktował się z US i ZUS. Jesteś: doświadczony w prowadzeniu księgowości (...)

Doradca klienta zamożngo

Firma: ABOUT YOU PL

Gowork.pl

21-07-15

Tarnowskie Góry (śląskie)

system premiowy, Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon oraz samochód), Kompleksowe szkolenia, Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego, Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. OCZEKUJEMY: Wykształcenie wyższe (preferowane (...)

Kurier

Firma: One World24

Gowork.pl

18-06-15

Tarnowskie Góry (śląskie)

i ciągłe zlecenia przy rozwożeniu przesyłek w wyznaczonym rejonie, * Najwyższe stawki za doręczone przesyłki na rynku * faktury płacone w terminie 14 dni roboczych * szkolenia z zakresu obsługi urządzeń i szkolenia interpersonalne * pracę 5 dni w (...)

Doradca bankowy - Tarnowskie Góry

Firma: About You

Gowork.pl

11-06-15

Tarnowskie Góry (śląskie)

i sprzedaż usług finansowych klientom firmowym. Zapewniamy wszelkie niezbędne szkolenia produktowe – szukamy osób chcący sprawdzić się w tej roli, dając możliwość rozwoju zawodowego. Dodatkowo, do zadań należy także: • pozyskiwanie (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta tarnowskie gory

Praca Gdynia po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.