Praca tarnowskie gory

1 - 14 z 14 ogłoszeń

21-12-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z klientami i zaawansowane doradztwo techniczne - bieżąca obsługa handlowa klientów w hurtowni   OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: - doświadczenie handlowe w branży (...)

19-12-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

może jesteś studentem i poszukujesz dorywczej pracy?   Firma INVENT  Sp. z. o. o  świadcząca usługi inwentaryzacyjne na terenie całej Polski poszukuje osób chętnych do podjęcia współpracy na stanowisku:   Pracownik (...)

16-12-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

terminie lub w wybrane dni w godzinach nocnych, - podstawy obsługi komputera, - pełnoletność.   Oferujemy: - darmowe szkolenia, - umowę zlecenie/o dzieło, - pracę w miłej atmosferze, - wynagrodzenie: 8,00 zł/h brutto, - dodatkowo premiujemy inwentaryzacje (...)

15-12-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

Pracownika gospodarczego (złota rączka). Zakres obowiązków: - wykonywanie prac konserwacyjnych (prace ogólnobudowlane, elektryczne, hydrauliczne itp.), - dokonywanie drobnych napraw urządzeń, - utrzymywanie porządku na terenach zielonych i (...)

Doręczyciel -Tarnowskie Góry

Firma: Polski HR Search&Selection

Gowork.pl

27-11-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

i doświadczeniach zebranych w Polskim Holdingu Rekrutacyjnym S.A. Polski HR Search&Selection Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem (...)

26-11-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

HANDLOWY - VANSELLER - ROLNICTWO   Podstawowy zakres obowiązków: - identyfikacja oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów - realizacja planów sprzedażowych - budowanie wizerunku firmy - prowadzenie rozmów z klientami i (...)

25-11-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

do pracy tymczasowej przy sprzątaniu wybranych budynków w centrum Tarnowskich Gór: Zapotrzebowanie: 3 osoby Zadania: - sprzątanie budynków zarówno wewnątrz i na zewnątrz - mycie klatek schodowych i okien - zamiatanie - odśnieżanie w okresie (...)

AGENTÓW DS. ODSZKODOWAŃ

Firma: PRAEMIUM

Gowork.pl

20-11-14

Tarnowskie Góry

zdarzeniach. Nie poprzestajemy na pierwszej wypłacie, walczymy do końca na drodze postępowania sądowego. Daje to pełne zadowolenie klientowi z otrzymanego świadczenia i satysfakcję współpracownikowi z wysokiego wynagrodzenia. Oczekiwania: - dużej (...)

pracownik obsługi klienta

Firma: Stacja paliw Orlen

Gowork.pl

18-11-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

pracy: Stacja paliw Orlen w Wieszowej,  ul. Bytomska 2   Główne zadania: obsługa klienta na stanowisku kasowym zgodnie z obowiązującymi standardami PKN Orlen S.A.   Poszukiwani kandydaci powinni spełniać następujące wymagania: - (...)

Sprzątaczka

Firma: EUROKADRA

Gowork.pl

12-11-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

Klienta poszukuje osób do prac porządkowych w Tarnowskich GórachZadania:- sprzątanie pomieszczeń biurowych- dbanie o czystość i porządek w wyznaczonych budynkach- dbanie o schludność powierzchni i mebli biurowychWymagania- doświadczenie w prowadzeniu (...)

Manager

Firma: Selto Group

Gowork.pl

01-11-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

się rozwijać, jesteś ambitną osobą chcącą osiągać sukcesy? Jeśli tak, to jesteś w odpowiednim miejscu.Wymagania Wykształcenie min. średnie (potrzebne do państwowego egzaminu KNF)Zaświadczenie o niekaralnościWysoka kultura osobista Oferta Zajmujemy się (...)

Programista PLC, Automatyk

Firma: RES Automation

Gowork.pl

21-10-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

wyższe techniczne – Automatyka /Robotyka / pokrewne minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu sterowników PLC w branży Automotive (koncern VW) znajomość programowania sterowników PLC ( dużym atutem będzie znajomość (...)

17-10-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych będących przedmiotem obrotu, sporządzanie leków recepturowych i leków aptecznych, udzielanie informacji i porad dotyczących działania i (...)

MAGAZYNIER W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM

Firma: Eurosnack S.A.

Gowork.pl

30-09-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

cukierniczych i słonych przekąsek pilnie zatrudni na stanowisko: MAGAZYNIER Miejsce pracy: TARNOWSKIE GÓRY   Główne zadania: prowadzenie magazynu, kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym, prowadzenie dokumentacji (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta tarnowskie gory

Praca Gdynia po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.