Praca tarnowskie gory

1 - 14 z 14 ogłoszeń

20-11-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

i ekspozycji produktów naszych Klientów.Poszukujemy kandydatów na stanowisko:MERCHANDISER - ekspozycja i wykładanie produktówMiejsce pracy: TESCO w Tarnowskich Górach (nocki / praca po godz 21)Zakres obowiązków:- Uzupełnianie (...)

20-11-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

prawo jazdy kategorii B - doświadczenie w prowadzeniu samochodu - wykształcenie min. średnie, preferowane rolnicze - mile widziane min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku Firma oferuje: - atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z możliwością uzyskania wysokich (...)

AGENTÓW DS. ODSZKODOWAŃ

Firma: PRAEMIUM

Gowork.pl

20-11-14

Tarnowskie Góry

postępowania sądowego. Daje to pełne zadowolenie klientowi z otrzymanego świadczenia i satysfakcję współpracownikowi z wysokiego wynagrodzenia. Oczekiwania: - dużej samodzielności i automotywacji - umiejętności zjednywania sobie ludzi oraz zdolności (...)

19-11-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

przy sprzątaniu wybranych budynków w centrum Tarnowskich Gór: Zapotrzebowanie: 3 osoby Zadania: - sprzątanie budynków zarówno wewnątrz i na zewnątrz - mycie klatek schodowych i okien - zamiatanie - odśnieżanie w okresie zimowym - (...)

pracownik obsługi klienta

Firma: Stacja paliw Orlen

Gowork.pl

18-11-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

w Wieszowej,  ul. Bytomska 2   Główne zadania: obsługa klienta na stanowisku kasowym zgodnie z obowiązującymi standardami PKN Orlen S.A.   Poszukiwani kandydaci powinni spełniać następujące wymagania: - predyspozycje do pracy związanej z (...)

Sprzątaczka

Firma: EUROKADRA

Gowork.pl

12-11-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

sprzątanie pomieszczeń biurowych- dbanie o czystość i porządek w wyznaczonych budynkach- dbanie o schludność powierzchni i mebli biurowychWymagania- doświadczenie w prowadzeniu prac porządkowych- wykształcenie minimum podstawowe- (...)

Manager

Firma: Selto Group

Gowork.pl

01-11-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

że nie masz doświadczenia, chcesz się rozwijać, jesteś ambitną osobą chcącą osiągać sukcesy? Jeśli tak, to jesteś w odpowiednim miejscu.Wymagania Wykształcenie min. średnie (potrzebne do państwowego egzaminu KNF)Zaświadczenie o niekaralnościWysoka kultura (...)

Programista PLC, Automatyk

Firma: RES Automation

Gowork.pl

21-10-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

Niemcy - Ingolstadt  Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne – Automatyka /Robotyka / pokrewne minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu sterowników PLC w branży Automotive (koncern VW) znajomość programowania sterowników PLC ( (...)

17-10-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

produktów leczniczych i wyrobów medycznych będących przedmiotem obrotu, sporządzanie leków recepturowych i leków aptecznych, udzielanie informacji i porad dotyczących działania i stosowania produktów leczniczych i (...)

Wykładanie towaru / Merchandiser w Tarnowskich Górach

Firma: Dem`a Promotion Polska

Gowork.pl

07-10-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

sklepowych   Oferujemy: ·         Wynagrodzenie 690 zł netto miesięcznie ·         Umowa cywilno – (...)

MAGAZYNIER W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM

Firma: Eurosnack S.A.

Gowork.pl

30-09-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

MAGAZYNIER Miejsce pracy: TARNOWSKIE GÓRY   Główne zadania: prowadzenie magazynu, kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym, prowadzenie dokumentacji magazynowej, dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie (...)

29-09-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

wyrobów cukierniczych i słonych przekąsek pilnie zatrudni na stanowisko: MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU Miejsce pracy: TARNOWSKIE GÓRY   Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Utrzymanie ruchu w zakładzie – (...)

Agent Ubezpieczeniowy - Doradca Klienta

Firma: Maximus Sp. z o.o.

Gowork.pl

01-09-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

mogą budować swoją finansową niezależność działając na perspektywicznym rynku usług finansowych.   Co robią nasi agenci: zawierają umowy ubezpieczenia z klientami indywidualnymi dopasowują produkty do potrzeb i oczekiwań klientów budują (...)

Agent Ubezpieczeniowy, Doradca Klienta

Firma: Maximus Sp. z o.o.

Gowork.pl

01-09-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

z klientami – mile widziana licencja KNF  zainteresowanych branżą finansową, chęcią uczenia się komunikatywnych i łatwo nawiązujących kontakty z wysoką motywacją do pracy i samodyscypliną systematycznych i wytrwałych z (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta tarnowskie gory

Praca Gdynia po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.