Praca tarnowskie gory

1 - 7 z 7 ogłoszeń

28-08-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 roku i zatrudnia ponad 200 osób. WYG HR Consulting dostarcza dla swoich partnerów (...)

26-08-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

dźwigowych poszukuje pracownika na stanowisko: SERWISANT URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH - ELEKTRYK Obowiązki: serwis urządzeń dźwigowych, montaż i instalacje szaf sterowniczych i ich elementów, konserwacja instalacji elektrycznych urządzeń dźwigowych, (...)

Agent Ubezpieczeniowy - Doradca Klienta

Firma: Maximus Sp. z o.o.

Gowork.pl

26-08-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

środowisko współpracy, w którym ambitne i przedsiębiorcze osoby mogą budować swoją finansową niezależność działając na perspektywicznym rynku usług finansowych.   Co robią nasi agenci: zawierają umowy ubezpieczenia z klientami (...)

Agent Ubezpieczeniowy, Doradca Klienta

Firma: Maximus Sp. z o.o.

Gowork.pl

26-08-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

osób do współpracy. Proponujemy innowacyjne i profesjonalne środowisko współpracy, w którym ambitne i przedsiębiorcze osoby mogą budować swoją finansową niezależność działając na perspektywicznym rynku usług finansowych.   Co (...)

Doradca klienta

Firma: Expres-Pożyczkao

Gowork.pl

25-08-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

może być podstawowym lub dodatkowym źródłem dochodów -Wynagrodzenie uzależnione od włożonej pracy i zaangażowania -Najwyższe wynagrodzenie prowizyjne na rynku -Programy motywacyjne -Elastyczny czas pracy -Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do (...)

kucharz

Firma: Pierogarnia TG

Gowork.pl

18-08-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

oraz osób chętnych do pracy jako pomoc kuchenna w nowo-powstałej pierogarni w Tarnowskich Górach. Oferujemy umowę o pracę, oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Oczekujemy operatywności, umiejętności efektywnego organizowania pracy oraz (...)

12-06-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

z o.o. poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku kasjera w Tarnowskich Górach. Wymagania • książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych• odpowiedzialność i uczciwość• mile widziane doświadczenie • praca (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta tarnowskie gory

Praca Gdynia po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.