Praca tarnowskie gory

1 - 7 z 7 ogłoszeń

Agent Ubezpieczeniowy - Doradca Klienta

Firma: Maximus Sp. z o.o.

Gowork.pl

01-09-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

i profesjonalne środowisko współpracy, w którym ambitne i przedsiębiorcze osoby mogą budować swoją finansową niezależność działając na perspektywicznym rynku usług finansowych.   Co robią nasi agenci: zawierają umowy ubezpieczenia (...)

Agent Ubezpieczeniowy, Doradca Klienta

Firma: Maximus Sp. z o.o.

Gowork.pl

01-09-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

innowacyjne i profesjonalne środowisko współpracy, w którym ambitne i przedsiębiorcze osoby mogą budować swoją finansową niezależność działając na perspektywicznym rynku usług finansowych.   Co robią nasi agenci: zawierają umowy (...)

28-08-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 roku i zatrudnia ponad 200 osób. WYG HR Consulting dostarcza dla (...)

26-08-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, uprawnienia SEP 1kV, prawo jazdy kat. B, dobra komunikacja w pracy zespołowej, dobra organizacja pracy, umiejętność czytania schematów elektrycznych. Bardzo mile widziane uprawnienia UDT obsługi i (...)

Doradca klienta

Firma: Expres-Pożyczkao

Gowork.pl

25-08-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

OBOWIĄZKÓW - AKTYWNE POZYSKIWANIE KLIENTÓW -SPRZEDAŻ POŻYCZEK (produkty jednomiesięczne oraz produkty wielo ratalne ) -OBSŁUGA PO SPRZEDAŻOWA KLIENTA (odbiór gotówki, zbiórki rat) -REALIZACJA DZIAŁAŃ REKLAMOWYCH NA OBSŁUGIWANYM (...)

kucharz

Firma: Pierogarnia TG

Gowork.pl

18-08-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

oraz osób chętnych do pracy jako pomoc kuchenna w nowo-powstałej pierogarni w Tarnowskich Górach. Oferujemy umowę o pracę, oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Oczekujemy operatywności, umiejętności efektywnego organizowania pracy oraz (...)

12-06-14

Tarnowskie Góry (śląskie)

z o.o. poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku kasjera w Tarnowskich Górach. Wymagania • książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych• odpowiedzialność i uczciwość• mile widziane doświadczenie • praca (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta tarnowskie gory

Praca Gdynia po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.